NOVINKA: krmivo sera Koi All Seasons Probiotics

Publikováno: 2017-05-03

Po intenzivním výzkumu sera, lídr na trhu v oblasti profesionálních Koi krmiv, přidala první krmivo s probioticky aktivními bakteriemi bacillus subtilis do své řady produktů. Stabilizátor střevní flóry schválený pro okrasné ryby v červnu 2016 je výslovně doporučen úřadem EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin) pro zlepšení růstu a zužitkování krmiv u okrasných ryb.

Bakterie bacillus subtilis jsou do krmiva přidávány obzvláště jemným procesem. Stabilizují a podporují střevní flóru a zdraví. Protože střeva jsou největší složkou imunitního systému, mají značný vliv na zdraví ryb. Nejenže je posílena jejich odolnosti vůči nemocem a ryby jsou méně často nemocné, ale také se zlepšilo jejich trávení.

Toto vede k dalším výhodám pro chovatele Koi:

 

Silnější růst

Pro růst Koi je zužitkování potravy stěžejní. Ryba vyroste do úctyhodných rozměrů, jen pokud potrava obsahuje důležité živiny a ryba tyto živiny může přijmout.

Vysoce kvalitní krmivo sera Koi Probiotic vychází z přísad jako manan oligosacharidy, betaglukany, astaxantinu a Spiruliny. Zároveň s vyváženým poměrem bílkovin a tuků krmivo kombinuje nejdůležitější faktory pro rychlý a zdravý růst.

Bakterie bacillus subtilis přidané do sera Koi Probiotic krmiv stabilizuje střevní flóru a tím zlepšuje trávicí činnost. Toto zajistí, že ryby mohou účinně přijímat a zužitkovávat hodnotné živiny.

 

Nižší zatížení vody

Optimalizované zužitkování krmiva také zajistí, že je rybami vyloučeno méně nevyužitých. Při krmení novými sera Koi Probiotic krmivy je prokazatelně sníženo znečištění vody v jezírku. Také to optimálně předchází růstu řas způsobeného zvýšením živin.

 

K dostání budou dvě varianty: sera Koi Junior All Seasons pro Koi do 15 cm a sera Koi All Seasons pro větší ryby nad 15 cm. Velikost balení budou 500 g malé sáčky pro menší rybníčky a 5 kg pytle pro větší. Krmivo je vhodné používat v průběhu roku při teplotě vody nad 8°C.

KOMENTÁŘE

Žádné komentáře.

Přidat komentář