Články

 • NOVINKA: krmivo sera ImmunPro

  2017-04-05

  sera ImmunPro je nové, pomalu se potápějící chovatelské krmivo od značky sera.

 • NOVINKA: Výkonné filtrační médium sera crystal clear Professional

  2017-03-21

  Téměř každý akvarista nebo majitel jezírka problém zná: zakalená voda není jen nevzhledná, nýbrž může také ovlivnit hodnoty vody. Proto je zásadní co nejrychleji dosáhnout normálního stavu. sera má v sortimentu nové výkonné filtrační médium, které účinně zákaly odstraní: sera crystal clear Professional. Díky inovativní patentované 3D-struktuře vláken odstraní filtrační balónky zákaly od 10 µm (např. plovoucí řasy, kal) v krátké době.

 • Hostina před očima akvaristy

  2017-01-10

  Ponořte se do pestrobarevného podvodního světa akvária a pozorujte z největší možné blízkosti ryby při krmení: Přitlačte krmivové chipsy a s napětím pozorujte každodenní krmení ryb jako zrakové dobrodružství. Tak to jde jednoduše.

 • Soutěžte s námi na Facebooku !

  2016-11-23 - 2 komentáře

  Chtěli byste získat balíček našich výrobků?
  Pokud je vaše odpověď ANO, pak si prostudujte jednoduché podmínky účasti, zapojte se a sledujte průběh na našem facebookovém profilu SERA CZ.

  Těšíme se na vaše příspěvky a doufáme, že vyhrajete právě VY,

 • LED X-Change systém osvětlení vašich akvárií

  2016-10-27

  LED svítidla jsou moderní a energeticky úspornou alternativou k běžné zářivce. Nové sera LED X-Change trubice umožňují prezentovat pestrobarevný svět pod hladinou působivě, flexibilně a energeticky úsporně.

  Stmívač nabízí atmosférické světelné efekty a reguluje přirozený cirkadiánní rytmus zvířat. Obzvláště snadné: díky adaptéru pro T8 a T5 svítidel se vysoce kvalitní LED X-Change trubice hodí i do stávajících akvarijních krytů. Adaptéry zjednodušují a zrychlují instalaci.

Předchozí článek »     « Nejnovější článek