Články

 • Hostina před očima akvaristy

  2017-01-10

  Ponořte se do pestrobarevného podvodního světa akvária a pozorujte z největší možné blízkosti ryby při krmení: Přitlačte krmivové chipsy a s napětím pozorujte každodenní krmení ryb jako zrakové dobrodružství. Tak to jde jednoduše.

 • Soutěžte s námi na Facebooku !

  2016-11-23 - 2 komentáře

  Chtěli byste získat balíček našich výrobků?
  Pokud je vaše odpověď ANO, pak si prostudujte jednoduché podmínky účasti, zapojte se a sledujte průběh na našem facebookovém profilu SERA CZ.

  Těšíme se na vaše příspěvky a doufáme, že vyhrajete právě VY,

 • sera kalendář 2017 již k dostání

  2016-11-08

  Opět se nám blíží konec roku a s ním přichází i možnost získat sera kalendář pro rok 2017. A samozřejmě ke každé objednávce z našeho elektronického obchodu již jeden výtisk získáváte jako pozornost a poděkování za váš zájem o naše výrobky. JE NÁM LÍTO ALE VŠECHNY KALENDÁŘE JSME JIŽ ROZDALI. MOŽNÁ JEJ ALE MAJÍ V PRODEJNĚ VE VAŠEM MĚSTĚ.

 • LED X-Change systém osvětlení vašich akvárií

  2016-10-27

  LED svítidla jsou moderní a energeticky úspornou alternativou k běžné zářivce. Nové sera LED X-Change trubice umožňují prezentovat pestrobarevný svět pod hladinou působivě, flexibilně a energeticky úsporně.

  Stmívač nabízí atmosférické světelné efekty a reguluje přirozený cirkadiánní rytmus zvířat. Obzvláště snadné: díky adaptéru pro T8 a T5 svítidel se vysoce kvalitní LED X-Change trubice hodí i do stávajících akvarijních krytů. Adaptéry zjednodušují a zrychlují instalaci.

 • Řasy a jak snadno na ně ?

  2016-09-01

  Jsou řasy velké zlo? Zlikvidujeme řasy chemicky! Ale co ochrana přírody? Firma sera to řeší přírodně a k přírodě přátelsky!

  Výsledek již do 14 dnů! Vyzkoušejte to s námi a přesvědčíte se sami.

Předchozí článek »     « Nejnovější článek