Další soutěž na našem facebooku !

Publikováno: 2017-06-15

Máme pro vás, akvaristé a teraristé, další soutěž?   
Máte zájem? Pak si prostudujte jednoduché podmínky účasti, zapojte se a sledujte průběh na našem facebookovém profilu SERA CZ.

Těšíme se na vaše příspěvky a doufáme, že vyhrajete právě VY,

Foťte nebo točte a hlavně posílejte !

Podmínky soutěže

Termín trvání soutěže

Soutěž trvá od 16.6. 2017 6.00 hodin do 2.7. 2017 6.00 hodin. 

Kdo a jak se smí zúčastnit

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo vloží do tohoto konkrétního příspěvku na facebookový profil společnosti SERA CZ fotografii/video svého akvária nebo terária, na kterém bude jasně viditelný a rozpoznatelný výrobek značky sera (specificky jmenováno jakékoliv krmivo, přípravek na úpravu vody, léčivo, technické vybavení apod.) včetně popisu jeho osádky.
Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Sera CZ a obchodní sektor.

Jak můžete vyhrát

Vítěz bude vybrán na základě počtu kladných tzv. lajků (nebo-li stisknutím ikony "to se mi líbí") u konkrétního příspěvku dle následující přepočtové tabulky. Vítězem se tedy stává ten, kdo získá nejvíce bodů za zveřejněný příspěvek viz výše.

Pro účel bodování se počítají jen dvě základní kladné ikony. Na ostatní použité ikony nebudou brány ohledy. Započítávají se jen dvě následně uvedené a dle bodového klíče následně uvedeného:

to se mi líbí (ikona palec nahoru) = 1 bod

super (ikona srdce) = 3 body

Vyhlášení výsledků a možnosti odběru výhry

Oficiální vyhlášení výsledků proběhne 5.7. 2017 a jejich výsledky budou zveřejněny na facebookovém profilu společnosti SERA CZ.

Najdete-li svůj facebookový profil mezi výherci a chcete si svou výhru vyzvednout, pak nás kontaktujte na emailu společnosti seracz@sera.biz do 31.8. 2017. V případě nepřihlášení se o výhru do tohoto termínu, ztrácíte na ni nárok. V kontaktních e-mailu nám prosím sdělte celé jméno, kompletní adresu dodání, telefonní spojení a preferovaný způsob doručení (poštou nebo PPL).

O co vlastně soutěžíme

Tři nejoblíbenější příspěvky odměníme dárkovými balíčky s výrobky značky sera.

1. místo = automatické krmítko serafeed A serafeed A

2. místo = teploměr/vlhkoměr pro terária sera reptil teploměr/vlhkoměr

3. místo = 1x krmivo o velikosti 1000ml / nebo 3x krmivo o velikosti 250 ml dle vlastního výběru Krmiva pro akvarijní ryby Krmiva pro reptilie

Upozornění: Z bezpečnostních důvodů v žádném případě nesdělujte své osobní údaje (adresu, telefonní číslo, apod.) do komentářů na našem facebookovém profilu.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a je plně osvobozena od závazků vzniklých soutěží kterýmkoli z účastníků.

KOMENTÁŘE

Žádné komentáře.

Přidat komentář