Soutěžte s námi na Facebooku ! UKONČENO!

Publikováno: 2018-05-29

Podmínky soutěže

Termín trvání soutěže

Soutěž trvá od 1.6. 2018 00.00 hodin do 20.6. 2018 21.00 hodin. 

Kdo a jak se smí zúčastnit

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo dá naší stránce "to se mi líbí" a zároveň vloží u soutěžního příspěvku vlastní komentář v podobě fotografie či videa svého akvária nebo osazenstva svého akvária a je starší 18-ti let. Účastník soutěže musí tedy splnit obě podmínky.
Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Sera CZ a obchodní sektor.

Jak můžete vyhrát

Vítěz bude vybrán na základě počtu kladných tzv. lajků (nebo-li stisknutím ikony "to se mi líbí") u konkrétního příspěvku dle následující přepočtové tabulky. Vítězem se tedy stává ten, kdo získá nejvíce bodů za zveřejněný příspěvek viz výše.

Pro účel bodování se počítají jen tři základní kladné ikony (to se mi líbí, paráda, super). Na ostatní použité ikony nebudou brány ohledy. Započítávají se jen tyto tři podle bodového klíče následně uvedeného:

kladná ikona "to se mi líbí" (všechny tři verze) u fotografie = 1 bod

kladná ikona "to se mi líbí" (všechny tři verze) u videa = 2 body

Vyhlášení výsledků a možnosti odběru výhry

Oficiální vyhlášení výsledků proběhne 22.6. 2018 a jejich výsledky budou zveřejněny na facebookovém profilu společnosti SERA CZ.

Najdete-li svůj facebookový profil mezi výherci a chcete si svou výhru vyzvednout, pak nás kontaktujte na emailu společnosti seracz@sera.biz do 15.7. 2018. V případě nepřihlášení se o výhru do tohoto termínu, ztrácíte na ni nárok. V kontaktním e-mailu nám prosím sdělte celé jméno, kompletní adresu dodání, telefonní spojení. Výhra vám bude na kontaktní adresu doručena via PPL.

O co vlastně soutěžíme

Tři nejoblíbenější příspěvky odměníme dárkovými balíčky s výrobky značky sera.

1. místo = sera CO2 aktivní reaktor

2. místo = sera fil 120 (vnitřní filtr včetně filtračních náplní)

3. místo = sera siporax 1000 ml (jedinečné filtrační médium)

Důležitá upozornění:

Z bezpečnostních důvodů v žádném případě nesdělujte své osobní údaje (adresu, telefonní číslo, apod.) do komentářů na našem facebookovém profilu.

Účastí v soutěži zároveň udělujete souhlas společnosti Sera CZ s.r.o., sídlem Chlístovice 32, 284 01 Kutná Hora, aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb O ochraně osobních údajů a dle nařízení (EU) 2016/679 (GDPR), aby zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, zasílací adresu. Tyto osobní údaje bude správce Sera CZ s.r.o. zpracovávat za účelem doručení výhry výherci. Osobní údaje budou zpracovány elektronicky správcem a mohou být zpracovány poskytovatelem účetního softwaru a přepravní službou PPL. Souhlas lze kdykoliv odvolat (vzít zpět), či požadovat o výmaz těchto osobních údajů a to doručením požadavku písemnou, elektronickou či telefonní formou.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a je plně osvobozena od závazků vzniklých soutěží kterýmkoli z účastníků.

KOMENTÁŘE

Žádné komentáře.

Přidat komentář