Kalendář pro rok 2019

Publikováno: 2018-10-23

"Vodní svět je různorodý - právě pro tuto různorodost je nastaven náš rozsáhlý sortiment kvalitních výrobků", autorem této věty je sám pan majitel společnosti sera Josef Ravnak, který se rozvoji této firmy se svým týmem věnuje více než 45 let. Když se radost z fotografování snoubí s oprávněnou hrdostí nadšených akvaristů teraristů či majitelů okrasných jezírek, vzniknou působivé fotografie. A právě z těchto nádherných okének do těchto světů se můžete po celý rok těšit i vy prostřednictvím našeho kalendáře, který vznikl "od fanoušků fanouškům".

Napínavá soutěž nadšených účastníků a krásných fotek – to byla akce sera kalendář 2018. Tak jako minulý rok, organizovala sera i v roce 2018 na Facebooku fotosoutěž, které se zúčastnilo mnoho fanoušků z celého světa. Z více než 450 fotek z oblasti akvaristiky, teraristiky a zahradních jezírek se dostalo 20 fotek do finálového kola. Které fotky se objeví v kalendáři 2019 rozhodli fanoušci hlasováním.

Také letos byla akce kalendář od firmy sera na Facebooku velmi oblíbená: celkem obdrželo 20 fotek, které se dostaly do finálového kola, impozantních 4.300 "lajků". Vítězné foto kančík červenohrdlý samo získalo 541 "lajků" a tím je nejoblíbenější foto celé soutěže. Jako ocenění krásného výsledku byla fotka vybrána jako titulní na kalendář 2019. Dobrá zpráva pro ty, kteří nejsou mezi 12 výherci: vedle 12 vítězných fotek použila sera v kalendáři ještě další obrázky z finálového kola, které obzvlášť oslovily sera porotu při předvýběru. Tímto ještě znova oceňujeme nadšení účastníků.

V polovině června 2018 odstartovala sera na své Facebook stránce akci kalendář 2018. Všichni sera fanoušci byli vyzváni, aby posílali své fotky s motivy ze sladkovodní i mořské akvaristiky, teraristiky a zahradních jezírek. Celkem 20 foto se dostalo do užšího výběru a byly prezentovány ve Facebook albumu. Poté měli uživatelé facebooku šest dní na hlasování. Novinka v letošní akci kalendář: aby byly v kalendáři všechna témata, vytvořili jsme čtyři kategorie, v nichž mohl vyhrát stanovený počet fotografií: akvaristika – sladkovodní (7), akvaristika – mořská (1), jezírka (2), teraristika (2). Vedle zveřejnění vlastních fotek v sera kalendáři 2019, obdrželo dvanáct vítězů velký balík výrobků, obsahující sera Biotop Nano LED Cube 16, nový sortiment Nature krmiv – Vipan Nature, San Nature a Flora Nature a rovněž siporax algovec Professional a aquatan.

KOMENTÁŘE

Žádné komentáře.

Přidat komentář