Soutěžte s námi na Facebooku !

Publikováno: 2018-11-20

Podmínky soutěže

Termín trvání soutěže

Soutěž trvá od 25.11 2018 15.00 hodin do 9.12. 2018 21.00 hodin. 

Kdo a jak se smí zúčastnit

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo dá naší stránce "to se mi líbí" (tzv. lajk) a zároveň vloží u soutěžního příspěvku vlastní komentář v podobě fotografie či videa svého akvária/terária nebo osazenstva svého akvária/terária. Není nutné snímat celé akvárium, stačí zachytit jen třeba jednoho obyvatele v akváriu/teráriu. Do komentáře pak sdělí, kde nakupuje krmivo pro své miláčky (např. v chovatelských potřebách, e-shopu či u chovatele). Účastník soutěže musí tedy splnit 3 podmínky: "like" a foto/video příspěvek a komentář.
Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Sera CZ a obchodní sektor.

Jak můžete vyhrát

Vítěz bude vylosován společností Sera CZ s.r.o.

Vyhlášení výsledků a možnosti odběru výhry

Losování proběhne 11.12. 2018 a jeho výsledek bude nejpozději následující den zveřejněn na facebookovém profilu společnosti SERA CZ.

Najdete-li svůj facebookový profil jako výherce a chcete si svou výhru vyzvednout, pak nás kontaktujte na emailu společnosti seracz@sera.biz do 20.12. 2018. V případě nepřihlášení se o výhru do tohoto termínu, ztrácíte na ni nárok. V kontaktním e-mailu nám prosím sdělte celé jméno, kompletní adresu dodání, telefonní spojení. Výhra vám bude na kontaktní adresu doručena via PPL.

O co vlastně soutěžíme

Výherce si bude moci vybrat jednu z následně uvedených možností:

1. sera prefix filter včetně filtračních náplní (bezpohonový filtr)

2. sera reptil heatcable (3,5m/15W topný kabel) + sera reptilin (vitaminové kapky pro plazy)

3. sera reptil Profesional Herbivor 1000 ml (krmivo pro býložravé plazy) + sera reptilin (vitaminové kapky pro plazy)

Důležitá upozornění:

Z bezpečnostních důvodů v žádném případě nesdělujte své osobní údaje (adresu, telefonní číslo, apod.) do komentářů na našem facebookovém profilu.

Účastí v soutěži zároveň udělujete souhlas společnosti Sera CZ s.r.o., sídlem Chlístovice 32, 284 01 Kutná Hora, aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb O ochraně osobních údajů a dle nařízení (EU) 2016/679 (GDPR), aby zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, zasílací adresu. Tyto osobní údaje bude správce Sera CZ s.r.o. zpracovávat za účelem doručení výhry výherci. Osobní údaje budou zpracovány elektronicky správcem a mohou být zpracovány poskytovatelem účetního softwaru a přepravní službou PPL. Souhlas lze kdykoliv odvolat (vzít zpět), či požadovat o výmaz těchto osobních údajů a to doručením požadavku písemnou, elektronickou či telefonní formou.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a je plně osvobozena od závazků vzniklých soutěží kterýmkoli z účastníků.

KOMENTÁŘE

Žádné komentáře.

Přidat komentář