Nové sera marin GVG mix Nature 250 ml Zobrazit větší

sera marin GVG mix Nature 250 ml (45339)

Přírodní mořská pochoutka bez barviv a konzervačních látek

Více informací

Skladem

258 KčCena s DPH:

224 KčCena bez DPH:

32254-45341

Více informací


 Směs vloček a sušených celých krmných organismů, jako je krill, larvy pakomárů a dafnie zajistí pestrou potravu.


Krmivo je obzvláště bohaté na přírodní minerály, stopové prvky a podporuje zdraví stejně jako plodnost. Vločky si drží svůj tvar, jsou vhodné pro všechny okrasné ryby hledající potravu spíše u hladiny, a nekalí vodu.


Přírodní výživa okrasných ryb“sera Nature” činí výživu okrasných ryb ještě přírodnější. Všechny typy krmiv (např. sera Vipan Nature) jsou svým složením založeny na svých jmenovcích (např. sera Vipan), ale vyráběny bez použití barviv a konzervačních látek. Barva vloček pochází výhradně z přidaných přírodních složek, jako jsou řasy Haematococcus. Kromě toho jsou krmiva obohacena vysoce kvalitními přísady, jako je krill, spirulina nebo udržitelná hmyzí moučka z mušek Hermetia.Složení
rybí moučka, pšeničná mouka, krill (12%), pivní kvasnice, kasein (sýrovina), gamarusi, červené komáří larvy (2,7%), dafnie (2,7%), spirulina, vaječný prášek, mořské řasy, Mannan-oligosacharid, olej z tresčích jater (z toho 34% Omega-mastných kyselin), byliny, vojtěška, kopřivy, řasy Haematococcus, petržel, slávka zelenoústá, paprika, špenát, karoten, česnek.


Analytické složky
bílkoviny 47,3%, tuky 7,0%, vláknina 4,0%, vlhkost 5,0%, popel 11,8%.


Doplňkové látky
Vitamins and provitamins: vit. A 33.640 IU/kg, vit. D3 1.640 IU/kg, vit. E (D, L-?-tocopheryl acetate) 109 mg/kg, vit. B1 32 mg/kg, vit. B2 82 mg/kg, stab. vit. C (L-ascorbyl monophosphate) 500 mg/kg.

Doporučení pro krmení
1–2x denně tolik kolik ryby spotřebují v krátké době.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ostatní produkty ve stejné kategorii

Blog