logo
24.12. večer vám nadělíme novou soutěž
19 Dec

Od nás letos pod stromečkem můžete také najít naši novou soutěž, tak sledujte náš facebookový profil Sera CZ

Zde jsou podmínky soutěže

Termín trvání soutěže

Soutěž trvá od 24.12 2019 18.00 hodin do 1.1. 2020 21.00 hodin. 

Kdo a jak se smí zúčastnit

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo dá naší stránce "to se mi líbí" (tzv. lajk) a zároveň bude tento příspěvek sdílet. Dálev komentáři správně odpoví na naší soutěžní otázku: "Čím se liší nová řada krmiv sera Nature od běžných produktů (pomoc naleznete také v našem článku https://sera.cz/215-nature-krmiva). Účastník soutěže musí tedy splnit 3 podmínky: "like" a sdílet a komentář.
Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Sera CZ a obchodní sektor.

Jak můžete vyhrát

Vítěz bude vylosován společností Sera CZ s.r.o.

Vyhlášení výsledků a možnosti odběru výhry

Losování proběhne 6.1. 2020 a jeho výsledek bude nejpozději následující den zveřejněn na facebookovém profilu společnosti SERA CZ.

Najdete-li svůj facebookový profil jako výherce a chcete si svou výhru vyzvednout, pak nás kontaktujte na emailu společnosti seracz@sera.biz do 15.1. 2020. V případě nepřihlášení se o výhru do tohoto termínu, ztrácíte na ni nárok. V kontaktním e-mailu nám prosím sdělte celé jméno, kompletní adresu dodání, telefonní spojení. Výhra vám bude na kontaktní adresu doručena via email.

O co vlastně soutěžíme

Dárkový poukaz v hodnotě 250,- Kč, nebo 500,- Kč, a nebo 1000,- Kč pro nákup v našem e-shopu www.sera.cz.

Důležitá upozornění:

Z bezpečnostních důvodů v žádném případě nesdělujte své osobní údaje (adresu, telefonní číslo, apod.) do komentářů na našem facebookovém profilu.

Účastí v soutěži zároveň udělujete souhlas společnosti Sera CZ s.r.o., sídlem Chlístovice 32, 284 01 Kutná Hora, aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb O ochraně osobních údajů a dle nařízení (EU) 2016/679 (GDPR), aby zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, zasílací adresu. Tyto osobní údaje bude správce Sera CZ s.r.o. zpracovávat za účelem doručení výhry výherci. Osobní údaje budou zpracovány elektronicky správcem a mohou být zpracovány poskytovatelem účetního softwaru a přepravní službou PPL. Souhlas lze kdykoliv odvolat (vzít zpět), či požadovat o výmaz těchto osobních údajů a to doručením požadavku písemnou, elektronickou či telefonní formou.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a je plně osvobozena od závazků vzniklých soutěží kterýmkoli z účastníků.