logo
Na Facebooku soutěžíme o Nano akvárium!
04 Nov

Podmínky soutěže

Termín trvání soutěže

Soutěž trvá od 6.11 2020 do 6.12. 2020. 

Kdo a jak se smí zúčastnit

Soutěže se může zúčastnit každý, kdo dá našemu profilu a soutěžnímu příspěvku na Facebooku případně na Instagramu "to se mi líbí" (tzv. lajk). Zároveň najde nějaký náš výrobek a s tím se vyfotí. Stačí jedna fotka s palcem nahoru a výrobkem. Nemusí být vidět Váš obličej. Pořízenou fotografii pak vložte do komentáře u soutěžního příspěvku a k ní připište název prodejny a města, případně e-shopu, kde nakupujete.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Sera CZ a obchodní sektor.

Jak můžete vyhrát

Vítěz bude vylosován z komentářů společností Sera CZ s.r.o.

Vyhlášení výsledků a možnosti odběru výhry

Losování proběhne 7.12. 2020 a jeho výsledek bude nejpozději následující den zveřejněn na facebookovém profilu společnosti SERA CZ.

Najdete-li svůj facebookový profil jako výherce a chcete si svou výhru vyzvednout, pak nás kontaktujte na emailu společnosti seracz@sera.biz do 20.12. 2020. Čím dříve se však přihlásíte, tím dříve si můžete užít své nové akvárium nebo jej třeba věnovat někomu pod stromeček. V případě nepřihlášení se o výhru do tohoto termínu, ztrácíte na ni nárok. V kontaktním e-mailu nám prosím sdělte celé jméno, kompletní adresu dodání, telefonní spojení. Výhra vám bude na kontaktní adresu doručena via PPL.

O co vlastně soutěžíme

sera Biotop Cube Nano 16 - moderní Nano akvárium s oblým sklem a objemem cca 16 litrů, které je určeno svým vybavením na dlouhodobý chov krevetek nebo např. páru beta bojovnic. Vnitřní filtr s objemem 4 litry má velkou filtrační kapacitu. Díky své výšce nabízí sera Biotop Nano LED Cube 16 prostor pro fantazii rozvíjející Aquascaping. Dodávané designové osvětlení sera Nano LED light je nejen stmívatelné a s využitím husího krku snadno směrovatelné, nýbrž také velmi úsporné. Obsah balení umožňuje okamžité uvedení do provozu. Stačí nakoupit osádku a dekoraci a máte nový vodní svět přímo doma.

Důležitá upozornění:

Z bezpečnostních důvodů v žádném případě nesdělujte své osobní údaje (adresu, telefonní číslo, apod.) do komentářů na našem facebookovém profilu.

Účastí v soutěži zároveň udělujete souhlas společnosti Sera CZ s.r.o., sídlem Chlístovice 32, 284 01 Kutná Hora, aby ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb O ochraně osobních údajů a dle nařízení (EU) 2016/679 (GDPR), aby zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, zasílací adresu. Tyto osobní údaje bude správce Sera CZ s.r.o. zpracovávat za účelem doručení výhry výherci. Osobní údaje budou zpracovány elektronicky správcem a mohou být zpracovány poskytovatelem účetního softwaru a přepravní službou PPL. Souhlas lze kdykoliv odvolat (vzít zpět), či požadovat o výmaz těchto osobních údajů a to doručením požadavku písemnou, elektronickou či telefonní formou.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a je plně osvobozena od závazků vzniklých soutěží kterýmkoli z účastníků.