logo
NOVINKA: nové automatické krmítko X FEEDER
04 Nov

Nejnovější generace automatického krmítka pro granulované a vločkové krmení. Zcela bez dodatečného provzdušňování.

sera X-Feeder zvyšuje standard. 120 ml velký zásobník krmiva po obzvláště dlouho dobu pravidelně a spolehlivě zásobuje obyvatele akvária krmivem. Podle potřeby až čtyřikrát denně. Manuální krmení je možné kdykoliv dodatečně. Množství krmiva lze nastavit v deseti stupních. Doplnění automatického krmítka lze snadno a pohodlně provést shora. K tomu není nutné provádět demontáž. Díky přiloženému papírovému trychtýři lze provést doplnění snadno a bezpečně.

Speciálním prvkem krmítka sera X-Feeder je utěsnění zásobníku po každém krmení. Gumové těsnění chrání krmivo proti vzlínající vlhkosti. Ochrana proti vystříknutí vody je dalším zabezpečení. Tak je automatické krmítko výborně a bez dodatečného provzdušnění vhodné i pro drcené vločky.

Vedle inovativního systému proti navlhnutí je automatické krmítko díky sofistikovaným technologiím velmi tiché. Instalace je díky rozsáhlému příslušenství možná jak na otevřené akvárium tak na uzavřené s otvorem pro krmení. Krmítko sera X-Feeder je tedy vhodné pro všechny způsoby použití. Obsluha je snadná a intuitivní pomocí čtyř tlačítek a přehledného displeje.

Video si můžete prohlédnout zde: sera X Feeder

Odkaz do e-shopu: sera X Feeder automatické krmítko