logo
Soutěžte s námi o nové automatické krmítko a kalendář !
25 Nov

Podmínky soutěže

Termín trvání soutěže

Soutěž trvá od 1.12. 2021 00.01 hodin do 14.12. 2021 23.59 hodin. 

Kdo a jak se smí zúčastnit

Soutěžícím se mohou stát jak osoby starší 18 let, tak osoby mladší 18 let. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže zúčastnit jen se souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je povinen soutěžící na žádost organizátora soutěže doložit. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu ke společnosti Sera CZ s.r.o. a osoby jim blízké ve smyslu ustanovení § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

Jak můžete vyhrát

Tentokrát velmi jednoduše. Dejte naší facebookové nebo instagramové stránce "Sledovat" a do komentáže vložte hashtag #serasoutez. A to je vše. Po ukončení soutěže vylosujeme výherce a pokud se nám ozve ihned, může si pod stromeček nadělit zbrusu nové automatické krmítko i s kalendářem na příští rok.

Vyhlášení výsledků a možnosti odběru výhry

Oficiální vyhlášení výsledků proběhne 15.12. 2021 a jejich výsledky budou zveřejněny na facebookovém profilu společnosti SERA CZ.

Najdete-li svůj facebookový nebo instagramový profil mezi výherci a chcete si svou výhru vyzvednout, pak nás kontaktujte na emailu společnosti seracz@sera.biz do 28.12. 2021. V případě nepřihlášení se o výhru do tohoto termínu, ztrácíte na ni nárok. V kontaktních e-mailu nám prosím sdělte celé jméno, kompletní adresu dodání, telefonní spojení a preferovaný způsob doručení (poštou, osobně nebo PPL).

O co vlastně soutěžíme

O nejnovější generaci automatického krmítka pro granulované a vločkové krmení. Zcela bez dodatečného provzdušňování. S možností nastavení až 4 dávek krmení denně. Více informací o tomto výrobku naleznete zde: sera X Feeder. A navíc dostanete i nový sera kalendář 2022 s krásnými fotografiemi přímo od akvaristů, teraristů či majitelů okrasných jezírek. 

Upozornění: Z bezpečnostních důvodů v žádném případě nesdělujte své osobní údaje (adresu, telefonní číslo, apod.) do komentářů na našem facebookovém profilu.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a je plně osvobozena od závazků vzniklých soutěží kterýmkoli z účastníků.