logo
Soutěžte s námi o úžasné ceny!
28 Nov

Podmínky soutěže

Termín trvání soutěže

Soutěž trvá od 1.12. 2022 00.01 hodin do 14.12. 2021 23.59 hodin. 

Kdo a jak se smí zúčastnit

Soutěžícím se mohou stát jak osoby starší 18 let, tak osoby mladší 18 let. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže zúčastnit jen se souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je povinen soutěžící na žádost organizátora soutěže doložit. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu ke společnosti Sera CZ s.r.o. a osoby jim blízké ve smyslu ustanovení § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

Jak můžete vyhrát

  • Odpovězte nám na několik málo otázek u soutěžního příspěvku na našem profilu Facebooku či Instagramu: V kolika letech jste si pořídili první akvárium, terárium a jestli jste zůstali u jednoho...
  • A zároveň se podívejte na naše stránky sera.cz a napište, jaké krmivo by jste využili a kolik stojí na našem e-shopu.

Aby jste mohli být vylosováni musíte splnit oba výše uvedené požadavky. Jenom jedna odpověď nestačí.

Vyhlášení výsledků a možnosti odběru výhry

Oficiální vyhlášení výsledků proběhne 15.12. 2022 a jejich výsledky budou zveřejněny na facebookovém/instagramovém profilu společnosti SERA CZ.

Najdete-li svůj facebookový nebo instagramový profil mezi výherci a chcete si svou výhru vyzvednout, pak nás kontaktujte na emailu společnosti seracz@sera.biz do 28.12. 2022. V případě nepřihlášení se o výhru do tohoto termínu, ztrácíte na ni nárok. V kontaktních e-mailu nám prosím sdělte celé jméno, kompletní adresu dodání, telefonní spojení a preferovaný způsob doručení (poukázku zašleme elektronicky, ostatní osobně nebo PPL).

O co vlastně soutěžíme

Tentokráte potěšíme hned tři z vás:

1. cena: poukázka na nákup na našem e-shop v hodnotě 2000,- Kč

2. cena: 3 krmiva ve velikost 250 ml dle vašeho výběru

3. cena: úplná novinka rohový filtr sera X Edge 450

Upozornění: Z bezpečnostních důvodů v žádném případě nesdělujte své osobní údaje (adresu, telefonní číslo, apod.) do komentářů na našem facebookovém profilu.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook/Instagram a nijak s ní nesouvisí a je plně osvobozena od závazků vzniklých soutěží kterýmkoli z účastníků.