logo
Soutěž na Facebooku a Instagramu
20 Jul

Podmínky soutěže

Termín trvání soutěže

Soutěž trvá od 21.7. 2023 00.01 hodin do 30.7. 2023 23.59 hodin. 

Kdo a jak se smí zúčastnit

Soutěžícím se mohou stát jak osoby starší 18 let, tak osoby mladší 18 let. Osoby mladší 15 let se mohou soutěže zúčastnit jen se souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je povinen soutěžící na žádost organizátora soutěže doložit. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu ke společnosti Sera CZ s.r.o. a osoby jim blízké ve smyslu ustanovení § 22 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

Jak můžete vyhrát

  • Odpovězte nám na několik málo otázek u soutěžního příspěvku na našem profilu Facebooku či Instagramu: Kolikrát denně můžete maximálně krmit s automatickým krmítkem a na kolik litrů akvária je vnitřní filtr, o které hrajeme?
  • Dejte Like nebo sledovat našemu profilu na Facebooku či Instagramu

Aby jste mohli být vylosováni musíte splnit oba výše uvedené požadavky. Jenom jedna odpověď nestačí.

Vyhlášení výsledků a možnosti odběru výhry

Oficiální vyhlášení výsledků proběhne 4.8. 2023 a jejich výsledky budou zveřejněny na facebookovém/instagramovém profilu společnosti SERA CZ.

Najdete-li svůj facebookový nebo instagramový profil mezi výherci a chcete si svou výhru vyzvednout, pak nás kontaktujte na emailu společnosti seracz@sera.biz do 31.8. 2022. V případě nepřihlášení se o výhru do tohoto termínu, ztrácíte na ni nárok. V kontaktních e-mailu nám prosím sdělte celé jméno, kompletní adresu dodání, telefonní spojení a preferovaný způsob doručení (poukázku zašleme elektronicky, ostatní osobně nebo PPL).

O co vlastně soutěžíme

Potěšíme hned tři z vás:

1. cena: sera X Feeder automatické krmítko

2. cena: sera X-Edge 300 rohový filtr

3. cena: sera O-nip 24 tab., sera vipan100 mlsera vipagran 100ml

Upozornění: Z bezpečnostních důvodů v žádném případě nesdělujte své osobní údaje (adresu, telefonní číslo, apod.) do komentářů na našem facebookovém profilu.

Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook/Instagram a nijak s ní nesouvisí a je plně osvobozena od závazků vzniklých soutěží kterýmkoli z účastníků.