Nové sera siporax bio active Professional 35 g Zobrazit větší

sera siporax bio active Professional 35 g

Biologické filtrační médium s bakteriemi

Více informací

Tento produkt již není na skladě

102 KčCena s DPH:

84 KčCena bez DPH:

32213-45216

Více informací

sera v tomto jedinečném, nově vyvinutém výrobku, tzv. "suchém" přípravku na úpravu vody, kombinuje stabilizační biologickou filtraci a účinné, rychlé ostranění škodlivin úpravou vody.


Výrobek sera siporax bio active Professional obsahuje bakterie zužitkovávající škodliviny ve stabilně stálé formě. naše vysoce výkonné filtrační médium sera siporax Professional slouží jako nosič. Při kontaktu s vodou začnou bakterie v krátké době pracovat a množit se.  Z vody odstraňují škodliviny jako amonium, nitrity a fosfáty. Kaly jsou rychleji rozkládány, tudíž kritický rezervoár škodlivin je rychle zneškodněn.


Biologická rovnováha je stabilizována a intervaly údržby se prodlužují. Je prokázáno, že se tím snižuje stres chovaných živočichů a tím se zajistí jejich dlouhodobé zdraví. sera siporax Professional díky svému systému pórů se nabízí jako ideální substrát pro bakterie, které obsahuje. Enormní povrch umožní optimální růstové podmínky a je důležitý pro rychlou účinnost výrobku. Masivní rozklad živin lze vypozorovat po pouhých dvou hodinách. Aplikace je velmi jednoduchá díky samotnému substrátu. sera siporax bio active Professional je snadno použitelný do již instalovaných vnitřních či vnějších filtrů jako běžné filtrační médium.


Díky tomu, že bakterie jsou ve velmi stabilním trvalém stádiu, sera siporax bio active Professional lze skladovat po velmi dlouhou dobu a bez ztráty jeho účinnosti i ve složitějších klimatických podmínkách.


sera siporax bio active Professional 35 g je dostačující na 66 litrů vody.


Dávkování: Vložte 26 g na 50 litrů (3 tablety na litr) akvarijní vody do komory akvarijního filtru.


sera siporax bio active by měl být vyměnět po měsíci, aby došlo k oživení populace bakterií. Ideálně nechejte "použitý" sera siporax bio active Professional ve flitru a používejte jej jako vysoce účinné filtrační médium.


Alternativně lze podpořit práci obsažených bakteirí přípravkem sera bio nitrivec.


Všechny výrobky řady sera siporax lze také samozřejmě použít jako půdní filtr. Jednoduše jej umístěte mezi filtr a dno.


Vzhledem k tomu že bakteria a substrát jsou vázány, lze tento výrobek použít i při zapojení UV-C systému.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ostatní produkty ve stejné kategorii